Në dashuri ka ndryshime të mëdha për t'u përballur, çfarë thonë yjet për ju sot

Në dashuri ka ndryshime të mëdha për t'u përballur, çfarë thonë yjet për ju sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të mërkurën në dashuri ka ndryshime të mëdha për t'u përballur, mos u pushtoni nga ankthi. Në punë është mirë të mos nxitoni gjërat. Përveshni mëngët dhe do të shihni se do të arrini gjëra të mëdha në çdo fushë. Vetëm me përkushtim dhe mund të arrihen rezultate të mëdha.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të mërkurën mos u shqetësoni në dashuri nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç dëshironi, së shpejti do të përmirësohen. Një ditë e mirë premton të jeni në punë. Ndoshta do të merrni një rritje page ose promovim, siç dëshironi.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të mërkurën në dashuri ka pak lodhje, ju keni grumbulluar shumë xhelozi dhe pakënaqësi deri në atë pikë sa të ankoheni vazhdimisht. Në punë mbani nën kontroll stresin.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të mërkurën në dashuri keni nevojë për më shumë mendjehapur dhe disponueshmëri për t'i bërë gjërat të shkojnë mirë. Në punë keni një vendosmëri të madhe për t'i bërë gjërat mirë, vazhdoni kështu.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të mërkurën në dashuri duhet t'i jepni fund disa lidhjeve nëse nuk jeni të bindur. Në punë ka nervozizëm por edhe dëshirë për të bërë. Ka shumë tension, sidomos me disa kolegë që nuk mendoni se janë në nivelin e duhur dhe megjithatë kanë më shumë përgjegjësi, gradë dhe rrogë se ju.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të mërkurën nuk jeni shumë të qetë në dashuri, por është më mirë të mos e tundni shumë varkën. Ka shumë lodhje në punë, ndoshta po bëni shumë. Ju rrezikoni të bëni asgjë përveç dëmtimit, më mirë numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të mërkurën dashuria mos u shqetëso sepse Venusi është në anën tuaj. Konfirmime të mira po vijnë në punë. Ndoshta një promovim ose rritje e shumëpritur mund të arrijë. Mos e fajësoni veten nëse diçka shkon keq.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të mërkurën nëse ka dikë që ju pëlqen, mos e nisni me këmbën e gabuar, jini më optimist. Në punë jeni të puthur nga yjet, përfitoni nga ky moment i favorshëm.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të mërkurën diçka nuk po funksionon në dashuri dhe ju duhet të vendosni se çfarë të bëni për t'i rregulluar gjërat. Në punë, dëgjoni propozimet e reja, ato mund t'ju bëjnë të bëni një hop në cilësi. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Duhet të japësh maksimumin.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të mërkurën mos i zvarritni marrëdhëniet përgjithmonë vetëm sepse nuk mund të jeni vetëm. Mundohuni t'i jepni kohën dhe energjinë tuaj vetëm atyre që ju pëlqejnë vërtet. Mundësi të mëdha vijnë në punë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të mërkurën gjithçka po shkon mirë në dashuri dhe konfirmimet e mira po vijnë në punë, vazhdoni kështu. Përveshni mëngët duhet të punoni shumë dhe gjatë për të arritur pikën që e do.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të mërkurën Venusi dhe Mërkuri disonant krijojnë pak lodhje në dashuri, por kjo nuk do të zgjasë shumë. Në punë do arrini të merrni gjithçka që dëshironi, besoni. Mos e fajësoni veten nëse diçka nuk shkon sipas planit, ka mundësi të shkëlqyera për sukses.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Historia e veçantë e tifozes 92-vjeçare, rikthimi emocionues në stadium pas 12 vitesh

VIDEO/ Historia e veçantë e tifozes 92-vjeçare, rikthimi emocionues në stadium pas 12 vitesh