'Në dashuri rekomandohet kujdes...', mësoni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

'Në dashuri rekomandohet kujdes...', mësoni parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Dashi: Në dashuri, nuk duhet të ndrydhni veten por ta lini të lirë për të shijuar disa emocione. Ndërsa në punë bëni kujdes që të mos bëni zgjedhje të rrezikshme sot.

Demi: Në dashuri, veçanërisht nëse po shijoni një histori dashurie prej disa kohësh, keni nevojë për më shumë siguri. Nga ana tjetër, në punë ka disa ngjarje të paparashikuara për t’u zgjidhur, ndaj kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Binjakët: Do të përjetoni emocione të bukura në dashuri falë ndikimit të Hënës! Në punë, gjatë pasdites do të keni disa ide të reja.

Gaforrja: Sot duhet të jetoni ashtu sic e ndjeni, pa hezituar që të bëni gjërat që doni me gjysmën tuaj më të mirë. Në punë, mos i nënvlerësoni propozimet apo marrëveshjet e reja.

Luani: Një ditë e rëndësishme do të jetë sot për marrëdhëniet ndërpersonale, ndaj përfitoni nga kjo! Nga ana tjetër, në punë duhet të flisni qartë nëse gjërat nuk shkojnë sic duhet.

Virgjeresha: Nëse ka pasur ndonjë diskutim në romancën tuaj, merrni frenat e situatës në dorë dhe zgjidhni cdo gjë. Në punë, po vijnë lajme të reja, ndaj mos nënvlerësoni asnjë propozim.

Peshorja: Në dashuri, dita do të fillojë mirë falë ndikimit të Hënës. Në punë, nëse një ambient i caktuar është afër jush, merrni parasysh mundësinë e eksperimentimit me ide të reja.

Akrepi: Romanca juaj po ecën mirë dhe nuk ka probleme, por momentet e bukura do t’i përjetoni të dielën. Nga ana tjetër, në punë do të ketë lajme të reja ndërsa favorizohen të vetëpunësuarit.

Shigjetari: Në dashuri rekomandohet kujdes, sidomos nëse keni diskutime me partnerin tuaj. Nga ana tjetër në punë nuk ju mungon vendosmëria dhe vullneti, por duhet të shikoni nëse të tjerët mendojnë si ju.

Bricjapi: Sot është një tjetër ditë interesante për ndjenjat, ndaj nëse jeni beqar mos hezitoni të shikoni përreth për të gjetur gjysmën tuaj. Në punë, keni shumë energji, idetë dhe propozimet janë në rrugë e sipër në muajt në vijim.

Ujori: Në dashuri, Hëna do të jetë e favorshme për disa ditë ndaj do të përjetoni momente të këndshme. Në punë, keni një dëshirë të madhe për të bërë gjëra të reja, por duhet të hidhni një sy nga shpenzimet.

Peshqit: Në dashuri sot keni nevojë për një kujdes shtesë, qëndroni larg diskutimeve të kota! Në punë, edhe nëse nuk do të arrini shumë, mos u dorëzoni.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

‘Fjollë dashnie’, takimi poetik mbledh poetët e rinj në Lezhë, tinguj violine dhe poezi në gegnisht në takimin e Pllanës

‘Fjollë dashnie’, takimi poetik mbledh poetët e rinj në Lezhë, tinguj violine dhe poezi në gegnisht në takimin e Pllanës