POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Në gjendje të dehur teksa i merren këmbët, i pathyeshmi i ‘Die Hard’ humb ekuilibrin

Aktori Bruce Willis

Aktori mjaft i njohur është shfaqur në gjendje të dehur mbrëmjen e kaluar. Bruce Willis ishte prezent në eventin e London Fashion Week Men’s, i cili u mbajt në një club në Londër dhe mesa duket e ka tepruar me pijen.

Paparazzi i "TMZ" e ka pikasur Bruce teksa mbahet nga dy truprojat e tij. I veshur me një këmishë ngjyrë blu e hapur, i pathyeshmi i “Die Hard” shihet teksa mundohet të mos e humbasë ekuilibrin por nuk ja del dot.

Aktori Bruce Willis teksa e mbajnë dy truprojat 

fl.mi.
Komento