VIDEO /Në kërkim për tentativë vrasjeje, vihet në pranga 28-vjeçari në Elbasan

Një 28-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit, pasi prej kohësh ishte shpallur në kërkim për tentativë vrasjeje.

Burime bëjnë me dije se në pranga është vënë 28-vjeçari Qamil Hasa, i cili dyshohet se në muajin gusht të vitit të kaluar kishte tentuar të therte me thikë një 33-vjeçar pas një konflikti për motive të dobëta.

Për këtë shkak 28-vjeçari i shpallur në kërkim është vënë në pranga pasi uniformat blu kanë lokalizuar vendodhjen e tij.

Materialet procedurale për këtë rast i kaluan Prokurorisë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

M.T/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Borrell bisedë telefonike me Vuçiç dhe Kurtin: Sulmuesit të dorëzohen menjëherë

Borrell bisedë telefonike me Vuçiç dhe Kurtin: Sulmuesit të dorëzohen menjëherë