POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Në listën e zezë të prestigjiozes zviceriane?! Njihuni me dy këngëtaret fatkeqe shqiptare

Foto ilustruese

Rita Ora dhe Bleona Qereti janë dy këngëtaret shqiptare që janë futur në listën e zezë të prestigjiozes zviceriane “Blick”. Bëhet fjalë për listën e personave VIP të veshur më keq gjatë vitit 2018.

Bleona Qerreti është cilësuar si e veshura më keq për shkak të shfaqjes së saj me një rrjetë në ceremoninë e çmimeve Oskar, e ndërsa Rita Ora është e përmendur dy herë.

Rasti i parë është në muajin gusht në Londër, gjatë “GQ Men of the Year Aëards 2018” dhe i dyti në “MTV Video Music Aëards” në Nju Jork, po në muajin gusht.

Bleona Qereti dhe Rita Ora, me veshjet e klasifikuara si të veshura më keq

fl.mi.
Komento