Në pritje të samitit të përbashkët BE-Ballkani Perëndimor, Rama nis ditën me foton e veçantë: Mirëmëngjes nga Shqipëria Europiane

Në pritje të samitit të përbashkët BE-Ballkani Perëndimor, Rama nis ditën me foton e veçantë: Mirëmëngjes nga Shqipëria Europiane

Foto e postuar nga kryeministri, Edi Rama

 

1670310108_finalprojekt.00224506.Still001.jpg

Kryeministri Edi Rama ka postuar një foto në facebook-un e tij mëngjesin e ditës së sotme, në vendin ku pritet të mbërrijnë liderët e BE-së dhe më pas të zhvillohet mbledhja e samitit të përbashkët me vendet e Ballkanit Perëndimor.

“Mirëmëngjes nga Shqipëria Europiane”-shkruan kryeministri në postimin e bërë.

 


Lajmi kryesor:

PËRMBLEDHJE/ Çfarë ndodhi në Samit, Rama 2 orë pritje, s’mungojnë motivet tradicionale! TË GJITHA marrëveshjet e nënshkruara! BE: Ballkani Perëndimor, pjesë e jona


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

Çfarë po ndodh me Oltën? Aktorja e dorëzuar para faktit që Luizi e ka të fituar BBV

Çfarë po ndodh me Oltën? Aktorja e dorëzuar para faktit që Luizi e ka të fituar BBV