‘Në punë do të dëshironit një ndryshim...’, horoskopi për ditën e sotme

‘Në punë do të dëshironit një ndryshim...’, horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Është gati të hyjë në shenjën tuaj dhe do të sjellë me vete një lajm të madh në dashuri. Bëhu gati. Në përgjithësi, ky muaj mars mbyllet me shumë planetë në krahun tuaj. Në punë situata astrologjike është interesante. Shumë takime premtuese përpara.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të premten është dita e përsosur për të biseduar ballë për ballë me një person me të cilin keni një punë të papërfunduar. Nëse është partneri juaj, përpiquni të sqaroheni, por bëjeni me butësi dhe në mënyrë diplomatike.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të favorshëm Hënën dhe Jupiterin, kështu që ju mund të gëzoni kënaqësi të madhe. Në punë do keni një intuitë të madhe dhe do arrini të zgjidhni një problem të kahershëm falë kësaj goditjeje elektrike të papritur.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Ju keni një mëngjes shumë premtues, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Për më tepër, muaji prill do të fillojë me një diell të favorshëm, kështu që ju mund të shijoni kënaqësi të madhe. Në punë gjërat nuk po shkojnë shumë mirë, por shumë shpejt do mund të largoheni dhe të rikuperoheni.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të premten do të jetë një ditë e favorshme për ju, veçanërisht pasdite. Përfitoni prej tij për të krijuar njohuri të reja dhe të vlefshme. Mund të jetë koha e duhur për të nisur një projekt të ri pune

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Mëngjes i nënshtruar në dashuri. Megjithatë, gjërat përmirësohen tashmë nga pasditja. Në punë yje të shkëlqyer për të vazhduar projektet tuaja dhe për të shkruar faqe të reja të karrierës suaj. Nuk është koha për të nisur projekte të shtrenjta me rezultate të pasigurta.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Është e kotë të vazhdosh të mendosh për një të kaluar që nuk të emocionon, ta themi butë, ose më mirë që të ka bërë të pakënaqur. Kthejeni faqen dhe fokusohuni në të ardhmen me një optimizëm më të madh. Nëse jeni ende beqarë është koha të kapërceni rrahjen dhe të filloni të shikoni sërish.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të premten mund të ketë grindje dhe konflikte në dashuri. Mundohuni të përdorni të gjithë diplomacinë tuaj dhe mos thoni shumë fjalë, mund të pendoheni. Në punë, kujdes nga komplikimet e mundshme. Në marrëdhëniet me të tjerët nevojitet kujdes dhe durim.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Lini pas të kaluarën dhe shikoni të ardhmen me më shumë optimizëm. Me pak fjalë, mos u ndalni në të. Në punë mund të ketë një periudhë rënieje dhe stresi. Moment i lodhur për ata që varen nga miratimi i të tjerëve. Mundohuni ta bëni veten sa më të pavarur.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri do të jeni mjaft të shqetësuar. Hëna, Dielli dhe Mërkuri janë të kundërta, kështu që duhet shumë pak për t'ju bërë të humbni durimin dhe të debatoni me ata që ju rrethojnë. Përdorni pak diplomaci, kafshoni gjuhën. Në punë qëndroni larg provokimeve.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të premten jeni të hapur për takime dhe njohje të reja. Ndiheni të magjepsur dhe plot karizëm, ndaj nëse ka një person që ju pëlqen, mund ta pushtoni me entuziazëm. Në punë do të dëshironit një ndryshim peizazhi. Mendoni se çfarë të bëni

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Në dashuri është padyshim një ditë e mirë. Mund të arrini arritje të mëdha. Nëse ka një person që ju pëlqen, dilni përpara me entuziazëm. Premtimet e bëra në këtë fazë mund të çojnë në përfitime të mëdha.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi