Në punë ju pret një fitore e madhe, çfarë thonë yjet për ju sot

Në punë ju pret një fitore e madhe, çfarë thonë yjet për ju sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri ka pasur një tension të vogël që prej ditës së djeshme nëse ka diçka që nuk shkon, është mirë të flasim gjithmonë për të. Në punë, bëni kujdes që të mos nxisni mosmarrëveshjet me shefat dhe eprorë të tjerë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Qielli i trazuar për dashurinë, më mirë të mos nxisni tensionet dhe numëroni deri në dhjetë përpara se të shpreheni për diçka. Në punë mund të pranohet një kërkesë e juaja. Dhe do ju sjellë fat një gjë, do fitoni të holla të papritura.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Dielli dhe Hëna janë në dizavantazh me të lindurit e shenjës tuaj dhe këshillojnë njëfarë maturie në komunikimin tuaj me gjysmën tjetër. Në punë e keni të vështirë të ecni përpara, ngadalësime të mundshme janë të dukshme.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Një qiell interesant për çiftet që e duan njëri-tjetrin, nuk e përjashtoj mundësinë për të hedhur një hap të rëndësishëm. Në punë ju pëlqejnë projektet e reja, dëshironi të përfshiheni.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Ditën e shtunë humori është i luhatshëm, partneri është larg dhe ndihet mungesa e tij. Puna kërkon më shumë përqendrim, kohët e fundit koka juaj është diku tjetër.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Nëse jeni vetëm kohët e fundit, mund të keni takuar një person të mirë, mos e lini të largohet. Qiell interesant për sferën e punës, por kujdes me financat, mos ecni me parimin.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kini kujdes në marrëdhëniet ndërpersonale, këtë të shtunë mund të jeni veçanërisht të ndjeshëm! Në punë vlerësoni me kujdes të mirat dhe të këqijat e çdo propozimi që hidhet në tavolinë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Dritë jeshile për dialog, çiftet që e duan njëri-tjetrin më në fund kanë gjetur një qetësi të frytshme. Yjet janë pozitivë në punë, një fitore e madhe është në rrugë e sipër.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Këtë të shtunë, disa çështje familjare mund t’ju shqetësojnë, përpiquni t’i shikoni gjërat edhe nga këndvështrime të tjera. Në punë dëshironi të ndryshoni dhe të tregoni veten në fusha të ndryshme nga e zakonshmja.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Qiell interesant për takime, ndaj nëse jeni vetëm, mos u mbyllni në shtëpi! Në punë kushtojini vëmendje klauzolave ​​të një marrëveshjeje.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Këtë të shtunë mund të jeni protagonist i disa grindjeve me partnerin/en, megjithatë përpiquni të mos i merrni gjërat shumë majë më majë! Qiell interesant për ata që kanë një punë të pavarur.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Edhe pak ditë dhe më pas do të mund t’i thoni lamtumirë tensioneve që kanë karakterizuar javët e fundit, dritë jeshile për ndjenjat! Në punë keni nevojë për më shumë garanci.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Goli i përmbysjes në minutën e 92, Brighton eliminon Liverpoolin nga Kupa

VIDEO/ Goli i përmbysjes në minutën e 92, Brighton eliminon Liverpoolin nga Kupa