Në shkelje të rregullave anti-COVID, Kryemadhi ja merr valles me të rinjtë në Divjakë: E përkushtuar për ndryshimin që ata meritojnë

Monika Kryemadhi me të rinj në Divjakë

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka zgjedhur Divjakën për këtë fundjavë, ku ka organizuar një aktivitet me të rinj. Në Facebook, Kryemadhi ka shpërndarë një video, ku shihet duke marrë kërcyer me të rinjtë.

"Shqipëria nuk mund t'i humbë për asnjë arsye këta të rinj të mrekullueshëm. Vendi ka shumë nevojë për ta. E përkushtuar çdo sekondë për ndryshimin që ata meritojnë", shkruan ajo krahas videos.

Por ajo që bie në sy është shkelja e masave anti-COVID, pasi të rinjtë duken pa maska dhe duke mos respektuar distancimin social.

Kujtojmë se vetë Kryemadhi kaloi COVID disa muaj më parë, ndonëse pati deklaruar se nuk beson se virusi ekziston,e madje pati dalë kundër masave anti-COVID të vendosura nga Komiteti Teknik i Ekspertëve.

Fushata elektorale e opozitës është kritikuar jo pak herë, për shkak të grumbullimeve në kundërshtim të masave anti-COVID.

J.SH./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?

Komento

Komente

 • Hasan Pordha: 11/04/2021 20:28

  Do te kerceni mire bashke me burrin tend kur te shkoni tek 313-ta

  Përgjigju
 • Bordello lesheli: 11/04/2021 20:18

  Hahahaha.. keta jane bere per te qeshur me lot dhe per ti meshiruar si jane katandisur... nivel ordiner ... me vjen keq se I shkaterroi disa te rinj she adoleshente duke I edukuar, cmendur, perdorur per prostiticion be haremin e Jales dhe per epshet perverse te ketij grupimi qelbesirash...

  Përgjigju
 • raul: 11/04/2021 16:56

  O kerce nate e dite moj Nafije dybeku turikali me Kejdi dhembcakallen ne krah se lristat e haremit te Jales dhe sekti naziskino hajdut i leshelise e ka marre rrugen e mutit

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ndihen lëkundje tërmeti gjatë natës në Korçë