POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Në super formë, Agnesa Vuthaj publikon foto nga pushimet, shfaqet me bikini

Agnesa Vuthaj

Agnesa Vuthaj si dhe shumica e yjeve, kanë preferuar ditët e para të muajit shtator, për të shijuar pushimet. Ish-missi përmes llogarisë Instagram ka treguar se po shijon detin, nga ka postuar edhe një fotografi, në të cilën duket super seksi dhe tërheqëse.

Agnesa Vuthaj

Me një fustan të shkurtër veror e një kapele ajo duket tejet sensuale teksa ka pozuar në një anije. Agnesa vazhdon të jetë një nga miss-et më të bukura dhe suksesshme që kanë prezantuar ndonjëherë Kosovën.

Postimi i Agnesa Vuthaj

Komento