Në vaskën e mbushur me ujë, Trejsi Sejdini shfaqet provokuese vetëm me të brendshme

Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini njihet si një nga femrat më të komentuara të showbizit shqiptar për shkak të karakterit të saj rebel dhe fotove provokuese që hedh gjithmonë në rrjetet sociale. 18-vjeçarja ka ‘ndezur’ rrjetin vetëm para pak minutash teksa ka publikuar një foto nga vaska.

E shtrirë në vaskën e mbushur me ujë, linjat e Sejdinit kanë bërë që komentuesit të ‘shpërthejnë’ në komplimente. Bukuroshja shihet e shtrirë dhe e veshur me rroba banjoje. Me siguri kjo foto është shkëputur nga një set fotografik që po përgatit modelja kohët e fundit.

Kujtojmë që Trejsi ishte një nga femrat më të pëlqyera në konkursin e bukurisë “Miss Universe”, teksa fitoi çmimin si ‘veshja kombëtare më e bukur’.  Ylli shqiptar sfiloi me veshjen kuqezi ku tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës.

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të përdoret teknologjia në Zgjedhje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Aksidentohet me makinë në gjendje të dehur, arrestohet i riu në Berat