Në veri te vendit priten reshje te dendura shiu, parashikimi i motit për sot

Në veri te vendit priten reshje te dendura shiu, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje shiu me stuhi në veri.

Temperaturat minimale do të luhaten 6-13 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 13-14°C në veri të vendit.

Ndërsa në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit temperaturat do te jenë nga 19 -20°C.

Era do të jete me drejtim jug – perëndim me shpejtësi 10-25 m/sek dhe dallgëzim të forcës 6 ballë në det të hapur.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Qobani: 24/11/2023 12:29

    Nuk ashtë von Turqit me i msu rregullat e ISLAMIT dhe me i zbatu për me i zvoglu katastrofat Natyrore

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Fiksimi për teorinë e shumatoreve të patericave në opozitë

Ylli Pata: Fiksimi për teorinë e shumatoreve të patericave në opozitë