Protestuesja: Ia kam dhënë votën Bashës për hatër të Berishës, se s'do e merrte kurrë nga unë për 1 mijë vjet

 

Njw nga protestuesit ka pasur një mesazh për kreun e PD-së, Lulzim Basha.

"Të vij Basha.  Basha mbron Edi Ramën, ia kam dhënë votën për hatër të Sali Berishës, se s'merr votën prej 1 mijë vetë prej meje", tha protestuesja.


Lajmi kryesor:

Banorët e 5 Majit dhe të Laprakës 90 minuta protestë para Kuvendit: S'kemi ardhur për konfrontim, por që deputetëve t'u tregojmë të drejtat tona! I 'vënë drynin' Bashkisë


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë