Nepsi i Kiarës, shoqja e ngushtë tregon si qëndron e vërteta

Nepsi i Kiarës, shoqja e ngushtë tregon si qëndron e vërteta

Prej kohësh në mediat rozë po aludohet se Kiara Tito është shtatzënë. Kiara i nxiti më shumë thashethemet me deklaratën që bëri së fundmi në hapje të “DWTS Fan Club”, ku Kiara përmendi se i shkon neps nga pjatat që sheh në Instagram ku njerëzit i bëjnë tag.

Deklaratë, e cila u mor si konfirmim nga ana e moderatores por shoqja e saj e ngushtë, Liesa ka dhënë versionin e saj në këtë histori dhe ‘lumë’ aludimesh.

E ftuar për të folur për këtë temë ka qenë sot në “Ftesë në 5”, Liesa tha se Kiara si person ka shumë neps gjithmonë dhe deklaratën në “DWTS Fan Club” e bëri në formë shakaje.

“Kiara edhe pse është shumë elegante, ka shumë neps, gjatë gjithë kohës do të provojë diçka. Njerëzit menjëherë e lidhën me shtatzëninë meqë po përflitet për këtë. Por aq shumë sa është shkruar për shtatzëninë, Kiara do kishte lindur nja 5 herë deri tani. Nëse do ishte, do kishim parë ndonjë bark të rrumbullakosur”, tha Liesa.

Sakaq duhet theksuar se nuk ka ende një konfirmim nga ana e çiftit Luiz dhe Kiara.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Kishin përshtatur lokalin për lojëra fati, arrestohet menaxheri, në kërkim pronari

VIDEO/ Kishin përshtatur lokalin për lojëra fati, arrestohet menaxheri, në kërkim pronari