Çudit Neritan Ceka: I kam puthur dorën Monika Kryemadhit për gjestin që ka bërë (VIDEO)

TIRANË- Ish-kreu i Aleancës Demokratike Neritan Ceka ka përdorur shembull Kosovën, për të nxjerrë në pah krizën politike në Shqipëri, por edhe për të hedhur akuza ndaj qeverisë së Edi Ramës.

I ftuar në studion e Report Tv, Ceka tha se një meritë e atyre zgjedhjeve ka qenë edhe përfaqësuesit e OSBE, që sipas tij nuk kanë asnjë lidhje me ambasadorin në Shqipëri, Bernd Borchard. Duke vlerësuar personin që i shkroi poshtë pallatit parrullën "Shame on you", Ceka zbuloi se i ka puthur dorën kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhit për gjestin që ka bërë, gjuajtjen e Ramës me çizme

"Jemi akoma në kohën e gëzimit, Shqipërinë e ka bërë Kosova. Jemi një vend që kërkon shkatërrimin e qytetarëve, gjë që nuk ndodh në Kosovë. Ta bëjmë Shqipërinë si gjithë Europa...a mund ta bëjmë Shqipërinë si Kosova, moralisht është më e mirë se ne. Si qytetar, si votohet, si përgatiten zgjedhjen, jo si këta që çojnë bandat. Sa të jetë OSBE-ja që kemi këtu nuk ka zgjedhje të lira këtu. Për sa kohë të që ai të ulet në tryezë me një kryebandit, ai nënkupton se këtu s'ka zgjedhje të lira. Dua ta takoj atë gocën që ka shkruar "Shame on you" t'i puth dorën, se s'ka burra Shqipëria. I kam puth dorën Kryemadhit që e goditi Ramën me çizme. I kam thënë me cilën dorë e qëllove dhe i putha dorën", tha Ceka në studion e "Repolitix" në Report Tv. 

B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?

Komento

Komente

 • neritn PUTANA: 09/10/2019 17:26

  TA SHKERDHEFSHA ATE QEFLLIEN KOKKUQE O RROSPI ANADOLLI

  Përgjigju
 • Pyka: 09/10/2019 11:34

  Tani une e degjova Ceken,me vjen keq!Ne fakt ky individ ka qene dhe aktor dhe regjizor i kesaj historie 30 vjeçare!!Korrupsioni i çmendur qe kemi edhe sot,patjeter eshte edhe produkt i Cekes dhe i Cekave!Nuk mund te flas nje individ keshtu!Shqiptaret ne 30 vjet kane votuar,dhe te gjithe e dine si kane votuar!!!!Kaq e veshtire eshte qe te mos urresh popullin tend!!!!!Kaq e veshtire eshte te jesh i ndershem me vehten dhe te tjeret!Kam dyshim se te gjithe kjo shpure 30 vjeçare''profesorash,,e quajne Shqiperine prone te tyre!kjo eshte e dhimbeshme!

  Përgjigju
 • daja: 09/10/2019 10:37

  Ky qenka i mbaruar krejt,mos dil me ne televizor se je bere qesharak,qenke nje hakabak qe se ke shokun.

  Përgjigju
 • Arbëri: 09/10/2019 09:49

  Ky mjeritan kaka ia ka puthur e byt... ilirit

  Përgjigju
 • FATMIRI: 09/10/2019 09:44

  MOTREN DHE GRUAN NE PI...MOR PLERE O KERRIÇ I PD SE NDRYSHKUR O RRAC MUTI

  Përgjigju
 • Blenard: 09/10/2019 08:03

  Po kete e quani profesor??????

  Përgjigju
 • Tare: 08/10/2019 22:57

  O Nerita ceka i ceket i leshte mbahesh si profesori harove bemat e tua si ministrr i rrendit. Po eshte fatkeqesi qe ke qene ne Politike ti dhe ca te tjete si ty. I je kundervene Rames se te hoqi djalin nga puna ,po cfare mendon ti mo pse vetem ju keni femije te tjeret i kane gorica. Monika ne Angli me parate e gjakut te popullit shqiptar ,dhe ti e puthe ne dore me ate dore qe ka marre djersen dhe gjakun e popullit. Neritan ke filluar te bish poshte nivelit te k....gjuz..... gallata ne tv. Mire Neritan cekua nga .... E cthua e Nero ....ri rehat se je dhe ne pesion po i ke mbaruar leket e droges ... thoi Monos se thuen floririn per ty se i puthe doren.see you neroiko

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

E pazakontë! Nxënësit mësim në qendër shëndetësore, shkolla u shemb nga tërmeti