Nëse jeni vetëm dhe dëshironi të përjetoni aventura të këndshme... horoskopi për ditën e sotme

Nëse jeni vetëm dhe dëshironi të përjetoni aventura të këndshme... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Këtë të premte duhet të qëndroni larg ndërlikimit të gjërave në dashuri. Dikush mund të mendojë se ka bërë një lëvizje të gabuar në punë, por mos harroni, gjithmonë mund ta rregulloni atë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Në marrëdhëniet romantike po vjen pak kënaqësi. Bëni gjithçka me shumë qetësi në punë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Duhet të përpiqeni të çlironi zemrën tuaj nga pak axhitim që ju ka përfshirë. Në punë distancohuni nga ata që nuk ju kuptojnë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Kjo e premte pritet të jetë një ditë që paralajmëron disa emocione të tjera në dashuri. Në punë do të merrni lajme të mira mes ditës së premte dhe të shtunën.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Nëse jeni një zemër e vetmuar duhet t’i përkushtoheni dashurisë pa kufizime apo kritere që i keni vënë vetes. Është një periudhë për t’u riparë gjërat edhe në jetën profesionale.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Kjo ditë prag fundjave nis me disa dyshime, kini kujdes të mos i trazoni marrëdhëniet. Do të zemëroheni në punë me ndonjë koleg, por ruani qetësinë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Çiftet që kanë përjetuar një krizë në dashuri nuk duhet të ushqejnë krizat me debate pa mbarim. Ka një situatë bllokuese në punë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Ditë interesante për të rikuperuar një ndjenjë. Disa pasiguri të vogla ka në punë, por janë gjëra që mund të zgjidhen së shpejti.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Me një person të shenjës Ujori mund të bëni gjëra të mëdha. Bëni një kërkesë deri në fund të muajit nëse keni ndërmend të merrni një përgjigje në punë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Këtë të premte, Hëna është e favorshme, ju lejon të trajtoni më mirë gjërat në dashuri. Është e mundur që kohët e fundit të keni marrë një konfirmim ose që roli juaj të jetë bërë i rëndësishëm.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Ndjenjat mund të lindin sërish këtë prag fundjave. Edhe në punë jeni në një fazë kërkimi, por mos u dekurajoni.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Nëse jeni vetëm dhe dëshironi të përjetoni aventura të këndshme, kjo është koha e duhur. Përpiquni për stabilitet dhe për më shumë dëshirë për të punuar.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan