Nëse keni përjetuar një ndarje, mund ta shohin të ardhmen me besim... Çfarë thonë yjet për ju sot

Nëse keni përjetuar një ndarje, mund ta shohin të ardhmen me besim... Çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në këtë periudhë ndiheni si një shkelje. Kjo fundjavë mund të jetë koha e duhur, sidomos për të gjithë ata që kanë probleme në dashuri, për të bërë një ndryshim.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të shtunën është një ditë që kërkon kujdes edhe për shkak se ditët e fundit ka pasur disa diskutime. Ndoshta shfrytëzojini këto orë për të kontaktuar njerëzit që keni lënduar me sjelljen tuaj.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të shtunën yjet tuaj janë shumë interesantë në këtë ditë në fund të muajit. Këshilla është të kapërceni keqkuptimet. Për ata që nuk munden, është më mirë t'i shtyjnë diskutimet për javën e ardhshme.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të shtunën gjatë fundjavës do të mund ta kompensoni në masë të madhe. Nëse ka pasur njerëz që kanë pasur një qëndrim agresiv ose mosrespektues ndaj jush, duhet të kërkoni shpjegime dhe të kërkoni falje.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të shtunën kur zemërohesh do të thotë se kujdesesh vërtet për një person. Fatkeqësisht, ka nga ata që nuk e kuptojnë këtë sjellje tuajën. Mundohuni të qëndroni pak më të qetë dhe të mos shqetësoheni pa nevojë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të shtunën tuajat janë yje të veçantë. Jeni pak të lodhur sepse, siç ndodh shpesh, i keni dhënë gjithçka punës tuaj. Për fat të mirë, gjërat po shkojnë shumë mirë në dashuri dhe kjo do t'ju ndihmojë të rikuperoni energjinë fizike dhe mendore.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kjo e shtunë do të jetë paksa e veçantë për shumë prej jush. Dyshimet dhe hutimet mund të ndikojnë në ditën tuaj, veçanërisht kur bëhet fjalë për dashurinë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të shtunën ju mendoni se ka një tension të tepërt. Kjo gjendje diskomforti shkaktohet nga stresi i akumuluar nga angazhimet e shumta të punës me të cilat jeni përballur gjatë javës. Situata në planin fizik nuk është më e mirë, përkundrazi.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të shtunën kur e gjeni veten në situata të vështira preferoni të ikni. Në këtë fundjavë në fund të majit domosdoshmërisht do t'ju duhet t'i shikoni problemet tuaja në fytyrë dhe t'i përballoni ato ballë për ballë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Kjo e shtunë në fund të majit do të ushqejë emocione të mira. Ata që kërkojnë dashuri mund të bëjnë njohje interesante. Ata që kanë një partner mund të përjetojnë sërish ndjesi pothuajse të harruara.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të shtunën në ajër ka energji elektrike të madhe edhe falë aspektit të favorshëm të Hënës. Keni shumë energji dhe një dëshirë të madhe për të bërë. Përfshihuni dhe si gjithmonë do të jeni në gjendje të përfshini njerëzit përreth jush.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të shtunën ata që i kanë dhënë fund një historie dashurie ose që kanë përjetuar një ndarje, mund ta shohin të ardhmen me besim, ndoshta duke filluar sërish nga kjo fundjavë në fund të majit.

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Tentoi të kryente atentat në Berat, arrestohet në Kosovë dhe ekstradohet 56-vjeçari

Tentoi të kryente atentat në Berat, arrestohet në Kosovë dhe ekstradohet 56-vjeçari