Nesër Samiti/ Ja linjat e autobusit që do të pezullohen

Nesër Samiti/ Ja linjat e autobusit që do të pezullohen

Nga ora 06:00 e mëngjesit, deri në orën 20:00 të mbrëmjes do të pezullohet lëvizja e urbanëve në Tiranë brenda perimetrit të sigurisë, ku do të zhvillohet samiti i BE-së. Më konkretisht do të ndalohet qarkullimi te Bulevardi Dëshmorët e Kombit, sheshi Nënë Tereza, rruga e Elbasanit, Bulevardi ‘Bajram Curri’, bulevardi ‘Zhan Dark’ dhe rruga ‘Ibrahim Rrugova’.

Në dokumentin poshtë, tregohet edhe si do të ndryshojë itinerari i lëvizjes së autobusëve dhe linjat që do të pezullohet udhëtimi.


Lajmi kryesor:

Samiti/ Nis ndalimi i pjesshëm i qarkullimit në zonën e perimetrit të sigurisë rreth 'Air Albania'! Ja akset që do bllokohen dhe linjat e autobusit që do pezullohen (HARTA)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Turqi/ Erdogan përballë provës së madhe zgjedhore

Turqi/ Erdogan përballë provës së madhe zgjedhore