POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Nga ndjekja si në filma te shkëmbimi i zjarrit vdekjeprurës, momenti kur policia amerikane neutralizon të riun e armatosur (VIDEO)

Momenti i shkëmbimit të zjarrit të policisë me agresorin

Një i ri amerikan është plagosur rëndë gjatë një shkëmbimi zjarri me policinë e Teksasit. Departamenti i Sigurisë Publike i Teksasit nxori në pah një shkëmbim zjarri midis policisë dhe një të armatosuri në mes të një autostrade. 

Ernest Manuel Montelongo u ndoq me makinë nga policia amerikane për disa minuta, me të cilët shkëmbeu edhe zjarr. Ai mbeti i plagosur rëndë në gjymtyrë pasi u qëllua nga policët. 

l.q./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Turi: 05/09/2018 17:46

    Këtu të marin shëmbull policët tanë. Jo Rama jo Lulushi e jo Rrushi. Dy veprime ose mosveprime dajnë dhen.

    Përgjigju