Nga nesër moti do ju surprizojë, ja sa do jenë temperaturat maksimale

Dy ditët që lamë pas shënuan temperatura ekstreme në të gjithë territorin. Po duket se nga nesër situata do të ndryshojë.

Sipas Institutit Meteorologjik Ushtarak temperaturat ditën e nesërme do të pësojnë një rënie të dukshme

Temperaturat maksimale do të arrijnë deri në 33 gradë celcius. Kujtojmë që ditën e sotme temperaturat arritën deri në 39 gradë.

  • Sondazhi i ditës:

    A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pas 30 vitesh i mbyllur, rihapet muzeu i Luftës Antifashiste Nacional-Çlirimtare në Përmet