Nga ora 22:00 deri në orët e para të mëngjesit në aksin Durrës-Elbasan do ketë pengesa në qarkullim! Report TV siguron pamje të vinçit që do transportohet

DURRËS- Në aksin Durrës-Elbasan do të ketë pengesa në qarkullim për shkak të një transportimi të një mjeti të rëndë.

Policia bën me dije se duhet të shmanget qarkullimi në aksin Porti Durrës-Plazh-Plepa-Rrogozhinë-Elbasan. Report Tv nga pamjet e siguruara mëson se aksi do bllokohet nga transportimi i një vinçi.

Nga ora 22:00 në aksin Durrës-Elbasan do kryhet transporti i një mjeti jashtë normave.

Mjetet e tonazhit të rëndë të eliminojnë qarkullimin në aksin Durrës-Elbasan nga ora 22:00.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 18:30
Aksi Durrës-Elbasan do ketë pengesa në qarkullim, Report Tv siguron pamje të mjetit që do lëvizë në rrugë nga ora 22:00 (VIDEO)

 

Report TV ka siguruar pamje të mjetit që do të transportohet në rrugën Durrës-Elbasan duke nisur nga ora 22:00 dhe që pritet të zgjasë deri në orët e para të mëngjesit për shkak të madhësisë.

G.MO/B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

4 orë e gjysëm bisedime, përfundon takimi mes Putin dhe Xi në Moskë

4 orë e gjysëm bisedime, përfundon takimi mes Putin dhe Xi në Moskë