Nga përleshjet mes fiseve rivale në veri të Libisë mbetën 12 të vrarë dhe dhjetëra të plagosu

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

‘Ciceron’/ Aktivitetet e kulturës që mund të ndiqni sot