POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Nga Rudina Hajdari te presidenti Meta me 'Zonjën e parë', si u veshën personazhet e njohur te Balloja Vjeneze

Pas suksesit të edicionit të parë, që solli eksperiencën mahnitëse të Valsit Vjenez, muzikës së mrekullueshme dhe performancat e shkëlqyera artistike, është zhvilluar mbrëmjen e djeshme edicioni i dytë i Ballos Vjeneze. Njerëz të biznesit, politikës, artit dhe kulturës u bënë bashkë në një mbrëmje, ku eleganca dhe sharmi ishte kryefjalë e saj.

Të zhveshur nga rolet dhe detyrat e përditshme, emra të njohur të ekranit në të gjitha fushat, parakaluan plot hijeshi në tapetin e kuq.

Më poshtë, po ju sjellim një galeri fotosh, se si ishin veshur personazhet e njohur në Ballon Vjeneze.

B.K./al.sp./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • S.Bollati-ÇAM SHQIPTAR: 14/04/2019 14:08

  Tamam Shqiperia e sotme: "SHTEPIA DIGJET KURVA KRIHET" Kemi pse te krenohemi. BRAVO PRESIDENT!

  Përgjigju
 • Andis: 14/04/2019 10:53

  Personazh te njohur quani ju Kiri Hajdarin ? Shembelltyra e malokerise. Phu

  Përgjigju
 • ela: 13/04/2019 19:13

  Mjer ne

  Përgjigju
 • Mashkullori: 13/04/2019 18:08

  Kjo "zonja e pare",me kujtoj ster-ster-gjyshen e Monke cizmes,per nga shemtia qe percjell nga veshja dhe trupi… Bravo per "stilisten",e cila ne kete rast,ja hoqi "kapakun" turpit te rradhes te sfilates per zonjen e pare"te presidences...

  Përgjigju
 • Ghjk: 13/04/2019 17:46

  Ai alban dudshi ma ngrefi keq si vip qe oshte..a ju kift kina ballon

  Përgjigju
 • ne tiron: 13/04/2019 16:02

  Kiri eshte shembulli, se si pasuria te shemton. E behesh nje Kiri kllon

  Përgjigju
  • Beni: 14/04/2019 00:59

   Sa fshatare duket kjo bija e hajderit