Ngjyra dhe xixa, kafshë shtëpiake që duken më bukur me veshjet e tyre të lezetshme

Ngjyra dhe xixa, kafshë shtëpiake që duken më bukur me veshjet e tyre të lezetshme

Mace e veshur

Nuk jemi të vetmit që duam veshje të bukura, aksesorët magjepsës, bizhuteritë dhe vëmendjen e madhe.

Kafshët tona shtëpiake karizmatike, me bukurinë e tyre, mund të shkëlqejnë më shumë se modelja më e bukur në botë, edhe kur vishen casual.

Më poshtë do të shohim sa lezetshëm mund të ngjajnë kafshët tona shtëpiake me një veshje interesante.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Si ndikon forcimi i lidhjeve Kinë-Rusi në Azinë Qendrore?

Si ndikon forcimi i lidhjeve Kinë-Rusi në Azinë Qendrore?