Ngjyra më ‘in’ e flokëve që duhet ta provoni këtë pranverë

Ngjyra më ‘in’ e flokëve që duhet ta provoni këtë pranverë

Gigi Hadid

Flokët me nuance të mjaltit, janë tendenca e momentit dhe kemi disa propozime që janë të gjitha për t’u kopjuar. Flokët biondë nuk kanë qenë asnjëherë kaq të bukur, në të gjitha nuancat e saj, por sidomos të mjaltit.

Bëhet fjalë për një tonalitet të ngrohtë, më i bukuri për të ndriçuar fytyrën. Nga ana tjetër i qëndron shumë mirë stinës që jemi dhe asaj që do të vijë!

Përse ta provoni këtë ngjyrë?

1. Sepse do të dukeni si një kaliforniane e vërtetë
2. Me këtë ngjyrë, ondet do të duken shumë më të bukura.
3. Për t’i dhënë dritë portretit!
4. Për të rizbuluar bukurinë e ngjyrave natyrale
5. Për t’i dhënë edhe më shumë vlerë një prerje të shkurtër.
6. Për të nxjerrë në pah sytë me ngjyrë.
7. Për të krijuar një efekt tridimensional

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)