Nigeri, 52 njerëz kanë vdekur dhe më shumë se 400.000 janë shpërngulur si pasojë e përmbytjeve

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Veliaj shtron Iftar për besimtarët dhe krerët e komunitetit mysliman: Të sillemi gjithmonë si në muajin e Ramazanit