Një boksier në shtëpinë e Big Brother, kush është banori i ri

Një boksier në shtëpinë e Big Brother, kush është banori i ri

Shkëlqim Bega

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e Big Brother është futur një banor i ri.

Shkëlqim Bega me profesion boksier tha se ka hyrë që të argëtohet dhe t’ia kalojë bukur me banorët, pasi nuk e ka në fokus çmimin e madh.

Gjithashtu 36 vjeçari u shpreh se ka për qëllim të stërvisë banorët pasi janë bërë disi përtacë.

 Ndërsa kafen e parë do të donte që ta pinte me Eglën.

Ndaj dhe kjo e fundit shkoi për ta marrë në oborr dhe e çoi tek banorët e tjerë.

Kujtojmë se ai është fituesi në një përzgjedhje rastësore mes mijërave personave që kishin aplikuar në një “Giveway” publikuar vetëm pak ditë më parë nga produksioni.

 Ndërkohë që Liam Osmani ishte banori që u eliminua, duke e humbur shansin për të shkuar në finale dhe fituar çmimin e madh.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Një grusht militantësh në protestën para Bashkisë së Tiranës

FOTO/ Një grusht militantësh në protestën para Bashkisë së Tiranës