Një ditë pasi hyri në BBV, Eva Alikaj shpërthen në lot! Çfarë i ndodhi aktores?

Një ditë pasi hyri në BBV, Eva Alikaj shpërthen në lot! Çfarë i ndodhi aktores?

Eva Alikaj

Aktorja e njohur Eva Alikaj është banorja më e re që u bë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Një ditë pas hyrjes në shtëpi, teksa ndodhej në dhomën e gjumit së bashku me disa prej banorëve, Eva ka shpërthyer papritur në lot.

I shqetësuar, Luizi e pyet se çfarë e shqetëson dhe aktorja i thotë se ju kujtua babai, i cili është ndarë nga jeta pak kohë më parë.

Më tej banorët mundohen ta ngushëllojnë aktoren e cila ishte në gjendje të rënduar emocionale.

Luizi: Çfarë ke?

Eva: M’u kujtua babi

Tani: I ka vdekur i ati para një muaj e gjysmë…

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 24/02/2023 01:24

  Nuk e di arsyen,por nuk e mendoja kurre qe nje si Eva Alikaj t'a ulte veten kaq poshte duke u bere pjese e nje programi te tille si BBV !!

  Përgjigju
 • Jola: 23/02/2023 12:40

  Eva e dashur, jemi rritur duke te te pare ne filma e ne skene. E mrekullueshme Eva Alikaj

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it