Një ‘L’ për Luizin, Kiara bën dedikimin special për partnerin

Një ‘L’ për Luizin, Kiara bën dedikimin special për partnerin

Luizi dhe Kiara

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë padyshim një ndër çiftet më të përfolura në median rozë, sigurisht për faktin se kanë krijuar marrëdhënien e tyre në një format televiziv. Së fundmi, Kiara ka bërë një dedikim për Luizin, por ndryshe nga ky i fundit që i thur vargje e këngë, Kiara është pak më e thjeshtë.

Kësaj radhe ka qenë Kiara ajo që ka surprizuar teksa ka publikuar në instastory thonjtë e reja që ka realizuar.

Në to shihet e pikturuar shkronja “L”, që padiskutim dihet për kë është.

Dedikimi i Kiarës për Luizin

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Selita turistike në Mirditë, perlë natyrore, por pa rrugë! Kryebashkiaku-vendasve: Kthehuni, investoni në vendlindje

Selita turistike në Mirditë, perlë natyrore, por pa rrugë! Kryebashkiaku-vendasve: Kthehuni, investoni në vendlindje