Një moment i rëndësishëm për ndjenjat... horoskopi për ditën e sotme

Një moment i rëndësishëm për ndjenjat... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Një moment i rëndësishëm për ndjenjat, qielli është i favorshëm. Me këto yje që janë në avantazhin tuaj, duhet të jeni proaktiv.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Është një moment në të cilin duhet të përcaktoni mirë marrëdhëniet dhe të ardhmen e tyre. Merre me qetësi dhe po kështu veproni edhe në punë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Kjo është një Hënë që ju bën shumë të ndiheni rehat dhe të këndshëm. Në punë, duke nisur nga kjo e hënë, e rëndësishme është të veproni me maturi.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Pasditja e së dielës sjell këshilla, në mëngjes është më mirë të mos bëni shumë zhurmë që e diela mos kalojë me grindje a kacafytje. Në sferën e punës, lënia e një gjëje të sigurt, nuk është tamam ideale tani.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Ditë shumë interesante ju presin javën e ardhshme. Ka projekte të reja që do të kërkojnë mbështetjen tuaj në punë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Fatkeqësisht dita e diel lind me Hënën në kah të kundërt, përpiquni t’i shtyni diskutimet për të hënën. Ditë e qetë në aspektin e punës, rifitoni energjitë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Nëse jeni të interesuar për një person, një rikuperim është i mundur që të dielen. Situata aktuale e punës të kënaq, çdo gjë po shkon mirë!

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Një Hënë e bukur e bën këtë ditë të diel shumë të favorshme për ndjenjat. Të gjitha projektet janë në lëvizje të ngadaltë, gati në vend numëro për momentin.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Dashuria mund të jetë paksa e diskutueshme këto ditë. Këtë të diel nuk jeni në kulmin e energjisë tuaj, më mirë pushoni ose merrni masa të pushoni në fillimjavë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Kjo është një e diel që mund të sjellë një emocion shtesë në jetën tuaj. Këshilla për të dielën. Përpiquni të mos i shtyni për të hënën angazhimet dhe të martën.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Një ditë interesante, yjet fillojnë t’ju buzëqeshin. Mezi po prisni disa telefonata të reja në punë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Nëse ka dyshime në çift, është më mirë të mos prisni javën e fundit të muajit. Jo vetëm kaq, jeni pak të shqetësuar për të ardhmen tuaj profesionale.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Partia e Mitsotakis kandidon Fredi Belerin për eurodeputet, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Cërrik/ 37-vjeçari përndiqte të miturën, vihet në hetim

Cërrik/ 37-vjeçari përndiqte të miturën, vihet në hetim