Një ngjarje e rëndësishme emocionale mund të vijë papritur... horoskopi për ditën e sotme

Një ngjarje e rëndësishme emocionale mund të vijë papritur... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Ata që janë të rinj mund të përjetojnë disa aventura romantike. Kënaqësia fillon në punë, veçanërisht nëse sapo keni filluar një punë të re.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të mërkurën do arrini të zbuloni dëshirat dhe ndjenjat tuaja të vërteta. Në punë duhet të keni kujdes që të qëndroni me këmbë në tokë. Mund të ketë vonesa në mbledhjen e borxheve dhe mund të keni shpenzime për shtëpinë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Në dashuri është koha e duhur për të bërë paqe me dikë. Nëse jeni beqarë, është koha të shikoni përreth sepse keni shumë mundësi. Intuita dhe koha janë ideale për të kompensuar gabimet e së shkuarës.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Një ngjarje e rëndësishme emocionale mund të vijë papritur. Jeni nervoz dhe të shqetësuar, duhet të shkarkoni ngarkesat e vjetra. Jeni pak të rënduar në punë, por humori juaj i mirë mund të zgjidhë gjithçka.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Duhet të jeni të duruar në dashuri. Një diskutim i vogël mund të ndodhë të mërkurën. Në punë, nëse jeni të vetëpunësuar, shmangni teprimet.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ju jeni gati për dashuri, kjo është arsyeja pse edhe një takim i rastësishëm mund të jetë interesant. Në punë, jini të sigurt sepse keni kohë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Jeni të lodhur dhe kjo ju bën të ekzagjeroni gjithçka. Kujdes, mund të keni diskutime në dashuri dhe në punë. Përpiquni të mos e mbani ‘hundën lart’.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Nëse keni pasur një takim interesant kohët e fundit, përpiquni të bëni zgjedhje të matura. Ju keni bërë shumë punë gjatë kësaj kohe, por tani është koha për të menduar për ndjenjat.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Mos mendoni se kush ju ka lënduar tashmë. Lëreni të kaluarën dhe shikoni në të ardhmen. Mund të ketë probleme edhe në aspektin ekonomik.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Ndonjëherë disa histori nuk duket se kanë kuptim dhe nga kjo mund të lindin diskutime. Në punë situata duket tepër e mirë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Falë ndikimit të Hënës, ndiheni shumë pasionantë. Mos u mbyllni në vetvete, por shfaqni ndjenjat tuaja. Në punë keni avantazh dhe nëse keni biznesin tuaj, mund të keni sukses.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Prej 2 ditësh po përpiqeni të kuptoni ndjenjat tuaja, por thjesht dëshironi të përfundoni një lidhje për të nisur një tjetër. Në punë duhet t’u besoni ideve tuaja dhe aftësisë suaj.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

OKB i quajti ‘Beograd dhe Prishtinë’, Rama: Pse nuk është Kosovë-Serbi? Jepni sqarime menjëherë

OKB i quajti ‘Beograd dhe Prishtinë’, Rama: Pse nuk është Kosovë-Serbi? Jepni sqarime menjëherë