Një prerje apo lyerje e flokëve bën ndryshimin! Ja disa persona që kanë guxuar dhe duken me të vërtet bukur

Foto ilustruese

Përkujdesja për veten është gjeja më e rëndësishme dhe dhurata më e bukur për t’i bërë vetes!

Nuk e imagjinoni se sa ndryshim do të sjelli në look-un tuaj thjesht nëse prisni flokët, apo ndryshoni ngjyrën e tyre.

Ja disa persona që kanë vendosur të guxojnë më shumë dhe me të vërtet duken shumë bukur.  

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Muzikë dhe emocion, Orkestra Kamerale NewBorn nga Kosova dhuroi spektakël për artdashësit e Vlorës