POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Një presidente e ardhshme?! Genta Ismajli: Dua të shoh si udhëhiqet një shtet

Genta Ismajli

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Por përveç muzikës ylli shqiptar paska ede pasion për politikën dhe këtë gjë e ka shprehur së fundmi.

Në një intervistë për “Prive”, ylli i muzikës është shprehur se ka dëshirë ta shohë veten nën lëkurën e një presidenti. “Do doja të isha në lëkurën e një presidenti vetëm ta shoh se sa e vështirë është që ta udhëheq një shtet,”- shprehet Genta.

fl.mi.
Komento