‘Një telefonatë nga partneri do ta bëjë ditën tuaj të veçantë’, horoskopi për sot

‘Një telefonatë nga partneri do ta bëjë ditën tuaj të veçantë’, horoskopi për sot

Foto ilustruese

Dashi

Disa njerëz do të priren të premtojnë më shumë sesa mund të japin. Një mesazh surprizë do t’ju gëzojë pafund. Do të jetë një nga ato ditët e shkëlqyera kur krijimtaria juaj do të jetë në kulmin e saj.

Demi

Sot do të jeni në gjendje të mirë shëndetësore. Njerëzit rreth jush do t’ju ngrenë moralin dhe do ju mbajnë në humor të mirë. Tregohuni të vëmendshëm kur ndërveproni me njerëz të rëndësishëm, pasi mund të merrni një këshillë të vlefshme.

Binjakët

Do të zemëroheni nga tensionet në familje. Gjeni mënyra për të larguar vëmendjen tuaj dhe për tu çliruar nga ky ankth ose mund të ketë një grumbullim jo të shëndetshëm të tensionit në jetën tuaj. Angazhimi në një formë të aktivitetit fizik mund të jetë një ilaç i mirë.

Gaforrja

Veprimi vendimtar nga ana juaj do të ndihmojë në zgjidhjen e një problemi të gjatë. Investimet në aksione dhe fonde të përbashkëta mund të jenë produktive për ju, për përfitime afatgjata. Kaloni më shumë kohë duke pushuar me familjen sot.

Luani

“Këmbanat” e dasmës mund të bien për disa. Punoni në heshtje drejt qëllimeve tuaja dhe mos i zbuloni motivet tuaja përpara se të arrini sukses. Dikush pranë jush do të dëshirojë që ju të kaloni më shumë kohë me të.

Virgjëresha

Merrni pak kohë për veten tuaj, për t’u çlodhur dhe për t’u rikuperuar. Do ketë një forcim të pozicionit tuaj financiar. Nëse i keni dhënë para hua dikujt, pritet t’ua kthejnë sot.

Peshorja

Shëndeti i partnerit/partneres suaj mund të rezultojë me shpenzime financiare për ju sot. Fjalët e ashpra të babait mund të kthehen në shqetësim për ju. Duhet të ruani gjakftohtësinë dhe të mendoheni thellë. Kjo do të jetë në përfitimin tuaj. Kujtimet romantike do të pushtojnë mendimet tuaja.

Akrepi

Ndihmoni dikë të imagjinojë veten duke pasur sukses në dashuri. Sot në punë, një arritje e së shkuarës, mund t’ju sjellë përfitime. Duke parë performancën tuaj, ka gjasa të merrni një promovim. Biznesmenët e kësaj shenje mund të kërkojnë këshilla të dobishme nga njerëz me përvojë, për zgjerimin e biznesit të tyre.

Shigjetari

Nëse nuk keni qenë mirë kohët e fundit, ka të ngjarë të rikuperoheni. Një telefonatë nga i dashuri/e dashura juaj do ta bëjë ditën tuaj të veçantë. Ai/ajo mund t’ju thotë diçka të bukur sot, duke përshkruar vlerën tuaj në jetën e tyre.

Bricjapi

Sigurohuni që çdo investim që bëni, të bëhet me mençuri. Dita do jetë plot lumturi, pasi bashkëshorti/ja do të bëjë përpjekje për t’ju sjellë gëzim. Mos dyshoni në besnikërinë e partnerit/partneres suaj pa pasur provat e duhura.

Ujori

Sot do të jeni shumë aktivë dhe të shkathët. Do të ndiheni të fortë dhe të shëndetshëm. Kjo do të jetë një ditë e përkryer për të blerë artikuj që do të rriten në vlerë. Hiqni nga mendja të gjitha problemet tuaja dhe përqendrohuni në përmirësimin e pozicionit tuaj si në shtëpi ashtu edhe mes miqsh.

Peshqit

Do të keni kohë të mjaftueshme për të bërë gjëra për të përmirësuar shëndetin dhe pamjen tuaj. Do të jetë një ditë përgjithësisht e mbarë dhe do të merrni gjithë vëmendjen që dëshironi. Nëse jeni beqarë, ka gjasa që të merrni një propozim.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Policia ndaloi protestën e Berishës në Bulevard, si e vlerësoni vendimin?×

Lajmi i fundit

Rama takon kreun e kompanisë së monedhave digjitale Binance! Zhao në rrjetet sociale: Adoptimi i kriptove nuk do ndalet kurrë

Rama takon kreun e kompanisë së monedhave digjitale Binance! Zhao në rrjetet sociale: Adoptimi i kriptove nuk do ndalet kurrë