Njëri dhunoi fizikisht nënën dhe tjetri babanë, arrestohen 2 persona në Fier

Njëri dhunoi fizikisht nënën dhe tjetri babanë, arrestohen 2 persona në Fier

Komisariati i Policisë Fier

2 persona janë arrestuar në Fier pasi kanë dhunuar fizikisht prindërit e tyre. Një 42-vjeçar me iniciale A.H., ka rënë në pranga pasi ka dhunuar fizikisht babain e tij, ndërsa një 24-vjeçar është arrestuar pasi ka dhunuar fizikisht nënën e tij.

Ata akuzohen për veprën penale"Dhuna në familje". Materialet procedurale në ngarkim të tij i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli