Njëri dhunonte bashkëshorten tjetri babain, arrestohen dy persona në Durrës

Njëri dhunonte bashkëshorten tjetri babain, arrestohen dy persona në Durrës

Foto ilustruese

DURRËS- Dy persona janë vënë në pranga ditën e sotme në Durrës pasi kanë ushtruar dhunë fizike e psikologjike në familje.

Një 41-vjeçar është vënë në pranga pasi ka ushtruar dhunë ndaj të atit.

Ndërsa një 40-vjeçar, banues në Shijak ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës