Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Nuk pritet të ketë reshje shiu ditën e sotme, ndërsa pritet që të ketë rritje të temperaturave.

Moti sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit:  

TEMPERATURAT

Sot (e dielë, dt.13) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 24 °C

në vendet e ulëta: 16 / 26 °C

në vendet malore: 11 / 21 °C

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kurti pas takimeve në Tiranë: I vura në dijeni për marrëveshjen e Ohrit! Kërkojmë mbështetjen e Shqipërisë në arenën ndërkombëtare

Kurti pas takimeve në Tiranë: I vura në dijeni për marrëveshjen e Ohrit! Kërkojmë mbështetjen e Shqipërisë në arenën ndërkombëtare