Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Vendi ynë do të jetë në të njëjtat kushte klimaterike, pra moti do të jetë me diell dhe mjegull në Juglindje dhe Verilindje në orët e para të mëngjesit.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  10/26°C

Zonat e ulëta 11/30°C

Zonat bregdetare 12/28°C

  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento

Komente

  • Adrian Heta: 21/10/2019 01:14

    Ju lutem denonconi helmimin qe po behet nepermjet reve kimike ne qiell, te quajtura ndryshe Chemtrails...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Konferenca parlamentare e Këshillit të Evropës, Nikolla: Po mbajmë radhën para portave të BE-së, e cila duhej të ishte prej kohësh edhe shtëpia e jonë