Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme, kthjellime dhe vranësira

Sipas MeteoAlb, vijon nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme duke bërë që alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta të dominojnë gjatë orëve të para të ditës. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtim të vranësirave në zonat malore, por pjesa tjetër e vendit mbetet me kthjellime. 

Temperaturat e ajrit rriten sërisht në në të dyja vlerat ditore duke u luhatur nga -2°C mëngjesi në zonat malore në 16°C mesdita në bregdet.                               

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Verior duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

G.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento

Komente

  • Askushi: 23/02/2020 11:10

    Kemi perfunduar ne probleme me shumice dhe fenomene qe kjo shoqeri nuk do ti rikuperoje kurre. Te gjithe çfare kemi zgjedhur deri tani nuk jane per te qene. Po vazhduam me subjektivizmat e deri tanishme nuk do kemi kurre gje ne terezi po nuk ndryshuam parimisht. Vetem mentalitete te tjera mund te na fusin ne rruge tjeter.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Komisioni për zgjedhjet e 25 prillit, deputetët socialistë largohen nga mbledhja