Njihuni me stilistin bjellorus që transformon gratë në ikona bukurie (FOTO)

Njihuni me stilistin bjellorus që transformon gratë në ikona bukurie (FOTO)

Foto nga transformimi i vajzës

Të gjitha ndryshimet janë të mira  pasi ato që na ndihmojnë të shpëtojmë nga monotonia dhe ta bëjmë jetën tonë më interesante.

Një person nuk duhet të bëjë ndryshime drastike sa të mos e njohë më veten, por të bëjë dicka ku të ndihet e kënaqur.

Ndryshimi mund të fillojë me blerjen me një palë këpucëve të reja, një model flokësh ndryshe apo eksperimentimi me një ngjyrë tjetër.

Stilisti bjellorus Yevgeny Zhuk njihet për transformimet e grave.

Ai është transferuar nga vendlindja dhe tashmë jeton në Moskë të Rusië, ku ka hapur edhe sallonin e tij.

Zhuk merr pjesë gjithashtu në shfaqjeve televizive, ku ai së bashku me një ekip specialistësh i shndërron gratë në ikona të bukurisë.

Shikoni disa nga ndryshimet  që ai bëri në galerinë më poshtë, vështirë se do t'i njihni!

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Turi: 12/11/2019 16:29

    Vertet artist bravo komplimente

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)