POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Njolla gjaku dhe xhama të thyer/ Report Tv në vendin ku ndodhi atentati në Durrës, skema si u vra miku i Shullazit (VIDEO)

Pamjet nga vendi i ngjarjes ku ndodhi atentati ne Durrës

REPORT TV solli pamje nga vendi i ngjarjes, ku u ekzekutua mbrëmë në Durrës Edison Harizaj dhe u plagos shoku i tij. Report Tv ka rindërtuar edhe njëherë skemën si u realizua vrasja në lagjen nr.13 në unazën e plazhit të qytetit bregdetar.

Pamjet nga vendi i ngjarjes ku ndodhi atentati ne Durrës
 

E ndërsa makina e viktimës është larguar nga grupi hetimor, në vendin e ngjarjes duken njollat e gjakut dhe xhamat e thyer nga breshëria e plumbave të kallashnikovit.

Vraja mafioze ka qenë e planifikuar mirë, pasi pas ekzekutimit autorët janë larguar në drejtim të Shën Vlashit duke djegur makinën te varrezat.

d.ba./a.xh.
Komento