Njolla gjaku dhe xhama të thyer/ Report Tv në vendin ku ndodhi atentati në Durrës, skema si u vra miku i Shullazit (VIDEO)

Pamjet nga vendi i ngjarjes ku ndodhi atentati ne Durrës

REPORT TV solli pamje nga vendi i ngjarjes, ku u ekzekutua mbrëmë në Durrës Edison Harizaj dhe u plagos shoku i tij. Report Tv ka rindërtuar edhe njëherë skemën si u realizua vrasja në lagjen nr.13 në unazën e plazhit të qytetit bregdetar.

Pamjet nga vendi i ngjarjes ku ndodhi atentati ne Durrës
 

E ndërsa makina e viktimës është larguar nga grupi hetimor, në vendin e ngjarjes duken njollat e gjakut dhe xhamat e thyer nga breshëria e plumbave të kallashnikovit.

Vraja mafioze ka qenë e planifikuar mirë, pasi pas ekzekutimit autorët janë larguar në drejtim të Shën Vlashit duke djegur makinën te varrezat.


Lajmi kryesor:

Ekzekutim mafioz në Durrës, vritet për hakmarrje miku i Shullazit, shoku vdes në spital (VD)


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të nisë hetimet SPAK për të shpallurit non grata nga SHBA?×

Lajmi i fundit

John

Ambasadori i BE-së, Luigi Soreca takon Lulzim Bashën, pas fitores  në zgjedhjet e PD