Një romancë mes Kiara Titos dhe Luiz Ejllit brenda BBV? Moderatorja ‘thyen’ heshtjen

Një romancë mes Kiara Titos dhe Luiz Ejllit brenda BBV? Moderatorja ‘thyen’ heshtjen

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Moderatorja Kiara Tito është shfaqur edhe kësaj here e tërhequr nga marrëdhënia e mundshme me Luiz Ejllin.

Së fundmi, ajo ka folur me Ronaldo Sharkën, ku ka rrëfyer për lidhjet e saj të mëparshme intime duke shtuar se nuk e mendon fare lidhjen me Luizin.

“Me Luizin nuk e mendoj fare lidhjen. Vazhdoj të jem po njësoj si kam qenë në ditën e parë. Jam shumë e kujdesur, dhe e vendosur se nuk i kam besë njeriu. Këtu jemi në lojë. Dikush mund të luajë, por nuk e lejoj të luajë askush me ndjenjat e mia”, tha ndër të tjera Kiara.

Pas refuzimeve të vazhdueshme të Kiara Titos, Luizi nuk e ka përjashtuar mundësinë e flirtimit me vajza të tjera brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

G.MO/B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ina: 02/01/2023 08:57

    Ki kujdes Kjara,mos ki besim te shkodrani,se eshte nje fjale ,se po qe Shkodrane te gjitha i ban

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve