Noizy ka diçka për të thënë për të gjithë artistët që performuan në “Alpha Show”!

Noizy ka diçka për të thënë për të gjithë artistët që performuan në “Alpha Show”!

Pas koncertit ‘Alpha Shoë’, Noizy ka pasur një faëlnderim për të gjithë artistët që morën pjesë në festival. 

“Dua të falënderoj çdo artist që ka marrë pjesë në Alpha Shoë performanca e secilit prej jush ka qenë fantastike dhe e pa harruar”.

Performanca mjaft të mira dhuruan në skenë edhe artistët si Loredana Zefi, Ledri Vula, Ylli Limani, Dhurata Dora, Elgit Doda, Ardian Bujupi, Xhensila Myrtezaj, Mc Kresha dhe Lyrical Son, Finem dhe Solo, Kida edhe Stresi.

Një ndër momentet më kulminante nga koncerti ishte takimi i Noizy-t dhe Stresit të cilët i dhanë duart njëri tjetrit dhe u përqafuan në skenë.

Në fund, ishte momentit i Noizy-t! Ai këndoi hitet e tij ndër vite, që u kënduan dhe u duartrokitën nga fansat e tij pa pushim.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Situata Covid-19 në vend/42 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Situata Covid-19 në vend/42 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit