Noizy tregon tatuazhet
në plazhin e Dhërmiut

Noizy tregon tatuazhet<br />në plazhin e Dhërmiut
Reperi i njohur shqiptar Noizy ka ekspozuar toples tatuazhet e tij në plazhin e Sarandës.

Ai shihet i shtrirë në valët e detit me një gotë në dorë dhe tregon se ka zgjedhur plazhin e Dhërmiut për ditët e fundit të sezonit.

noizy

Noizy po shijon së fundmi suksesin e tij me hitin “Take a picture”.
Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Alarm për bombë në Aeroportin e Prishtinës

Alarm për bombë në Aeroportin e Prishtinës