Noka, Këlliçi dhe Vokshi i bashkohen protestës së banorëve para Kuvendit!

Flamur Noka, Belind Këllici dhe Albana Vokshi i janë bashkuar protestës së banorëve të ‘5 majit’, Laprakës, Paskuqanit dhe Kodrës së Priftit mëngjesit e sotëm para Kuvendit.

 


Lajmi kryesor:

U shembën shtëpitë nga Unaza e Madhe e rikualifikimi urban, banorë të 4 lagjeve në Tiranë protestë: Na lanë në rrugë, ku të shkojmë ne?! Rama: Kanë marrë më shumë se u takon


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura