Norvegji, Breivik ka pranuar vrasjen e 77 njerëzve dhe plagosjen e më shumë se 240 të tjerëve

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Apeli i Durrësit vendosi ekstradimin e tij, bosi i kriptomonedhave rekurs vendimit në Gjykatën e Lartë