Nuk e përmend asnjëherë bashkëshortin në rrjetet sociale, Dalina Buzi zbulon arsyen: Pse duhet ta ndaj burrin me të tjerët?

Nuk e përmend asnjëherë bashkëshortin në rrjetet sociale, Dalina Buzi zbulon arsyen: Pse duhet ta ndaj burrin me të tjerët?

Dalina Buzi

Dalina Buzi, një ndër personazhet më të dashura mediatike e ruan me fanatizëm jetën e saj private. Dalinën e shohim shpesh të na ndajë detaje dhe biseda me vajzat e saj, por ajo e përmend shumë rrallë bashkëshortin e saj.

Një ndjekës ia ka vënë në dukje këtë detaj, ndërsa e ka pyetur Dalinën për arsyen.

“Arsyeja është sa e thjeshtë aq edhe e komplikuar, por do ta përmbledh me një fjali: Nuk ia ndjen fare që të dalë dhe mua s’ma ndjen ta ndaj me të tjerët. Pse duhet ta ndaj burrin me të tjerët?”

Dalina Buzi i është bashkuar “Dancing With the Stars” në rolin e anëtares së jurisë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën