Nuk beson në dashurinë e tyre? Diola Dosti sqaron deklaratën për martesën e Luizit dhe Kiarës

Nuk beson në dashurinë e tyre? Diola Dosti sqaron deklaratën për martesën e Luizit dhe Kiarës

Diola Dosti

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania”, Diola Dosti është kthyer në një personazh shumë aktiv në media pas eksperiencës në reality-show.

E ftuar ditën e sotme në “E diell”, ajo ka folur për çiftin Luiz-Kiara. Ajo deklaron se nuk ka dyshuar ndonjëherë në marrëdhënien e tyre, por që sipas saj një çifti i duhet më shumë kohë për ta njohur njëri-tjetrin.

Nuk e kam thënë asnjëherë që nuk e besoj dashurinë e tyre. Nuk është e vërtetë. Edhe kur kam qenë aty brenda e kam thënë që do doja që një mashkull të më shikon siç e shikon Luizi Kiarën. Këto janë të faktuara edhe me video”, u shpreh ajo.

Kur kam dalë jashtë kam thënë që martesa e tyre është e shpejtuar se për të njohur gjërat e njëri-tjetrit duhet më shumë kohë. Unë nuk dyshoj në dashurinë, unë thjesht dua që çdo çift të ketë kohën për të njohur njëri-tjetrin”- tha më tej Diola.

 

SI.E.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Lonely Planet: Shqipëria një nga destinacionet më të mira në Europë

Lonely Planet: Shqipëria një nga destinacionet më të mira në Europë