Nuk do mungojnë surprizat/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për sot

Nuk do mungojnë surprizat/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për sot

DASHI
Ambienti ne jetën tuaj ne çift do jete goxha i ngrohtë. Do jeni ne humor te mire dhe nuk do debatoni për gjera pa vlere me atë qe keni ne krah. Për beqaret nuk pritet asgjë e rëndësishme kështu qe atyre do ju duhet te presin ende për ndryshime. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë gjithë kohës dhe do ndiheni shume te qete kur te kryeni shpenzimet e zakonshme.

DEMI
Do jeni shume të qetë, të duruar dhe dëgjues të mirë sot kështu që marrëdhënia me partnerin ka për të qene e jashtëzakonshme. Debatet do jene thuajse zero. Beqaret me mire te mis hedhin hapa sepse përndryshe do zhgënjehen pafundësisht. Jupiteri do ju ndihmoje qe situata financiare te filloje te stabilizohet. Mund te bëni edhe disa investime me tepër pa u frikësuar.

BINJAKET
Hëna do ketë ndikimin me te madh tek jeta juaj ne çift sot. Ajo do ju beje te jeni me te hapur dhe te toleroni me shume nga me pare. Pak nga pak marrëdhënia juaj do përmirësohet goxha. Beqaret do ndihmohen nga Merkuri dhe do jene me joshës sesa kane qene me pare. Situata financiare do përmirësohet fale gjithë perkudjesit qe ju keni treguar. Vazhdoni ne këtë rruge.

GAFORRJA
Ka rrezik qe dita e sotme te jete paksa delikate për te dashuruarit. Do preken tema jo shume te këndshme dhe mund te ketë edhe debate te vazhdueshme. Beqaret edhe pse do duan shume, nuk do arrijnë dot te realizojnë njohje interesante. Ata do mbeten me te njëjtin status. Financat do fillojnë te kenë përmirësimet e tyre te para. Kjo do ju qetësojë goxha.

LUANI23
Klima yjore do jete shume e ngrohte gjate kësaj dite dhe do e favorizoje jetën ne çift. Do ndiheni të dashuruar dhe te sigurt ne krahët e partnerit. Beqaret nuk do kenë me dyshime për hapat qe duhet te hedhin dhe do marrin guximin t’i shprehin ndjenjat. Gjendja e financave do jete goxha e qëndrueshme, megjithatë kjo nuk do te thotë qe ju tashme nuk duhet te kufizoheni.

VIRGJERESHA
Po u treguat te duruar dhe po e dëgjuat me kujdes atë qe keni ne krah, marrëdhënia juaj do ece me se miri. Mos u mundoni asnjë çast te dominoni. Beqaret duhet te binden plotësisht për një person para se te hedhin hapa. Do behet fjale për jetën e tyre kështu qe nuk duhet ta ndërlikojnë atë. Ne planin financiar nuk do keni shume fat dhe ne disa raste do gjendeni ne situata te vështira.

PESHORJA
Dite mjaft pasionante dhe e bukur do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mire gjate gjithë kohës. Beqaret do kenë ndryshime rrënjësore ne jetën e tyre atëherë kur nuk do e presin. Dielli do linde ne jetën e tyre dhe do ua ngrohe shpirtin. Ne planin financiar ka ardhur koha te merrni masa te rrepta pasi kjo është mënyra e vetme qe gjendja te stabilizohet.

AKREPI
Dita e sotme do jete mjaft e veçante për ata qe janë ne një lidhje. Do mendoni t'i bëni gjerat ndryshe me atë qe keni ne krah dhe emocionet do shtohen. Beqaret do e kenë te vështirë te marrin vendime edhe pse ne fakt disa persona do ju pëlqejnë jashtëzakonisht shume. Buxheti nuk do jete i keq nëse tregoheni gjithë kohës te logjikshëm me shpenzimet.

SHIGJETARI
Merkuri do jete planeti qe do ju ndihmoje te keni një dite me te bukur sot ju te dashuruarve. Do dini si te silleni ne çdo moment me partnerin ne mënyrë qe marrëdhënia mes jush mos ketë probleme. Beqaret as qe do e mendojnë krijimin e një lidhjeje pasi edhe ashtu si janë ndihen mire. Buxhetin do jete delikat, por nëse e pranoni ndihmën e disa familjareve mund ta kaloni situatën e keqe.

BRICJAPI
Lumturia dhe çastet e bukura do ju shoqërojnë gjate kësaj dite ju te dashuruarve. Do ndiheni vërtet mire dhe nuk do doni te shkëputeni për asnjë çast. Beqaret do e gjejnë papritur personin e ëndrrave dhe do fillojnë një lidhje shume te veçante. Me shpenzimet mundohuni te tregoheni sa me strikte sepse po filluan problemet zor se do e rimerrni veten shpejt.

UJORI
Do ndiheni me te sigurt sot ne krahët e partnerit tuaj dhe do përjetoni edhe me tepër emocione se me pare. Nuk do mungojnë as surprizat nga te dy palët. Beqaret do ndihen te plotësuar pasi te realizojnë një takim qe e kishin ëndërruar gjithmonë. Edhe ne planin financiar gjerat do kthehen ne favorin tuaj. Do ndiheni shume me te qete kur te shpenzoni.

PESHQIT
Do jete tej mase e vështirë gjate kësaj dite qe ju te vendosni qetësinë ne jetën ne çift. Partneri do jete mjaft i mërzitur me ato qe i keni thënë dhe nuk do ndihen ende gati te rivendose paqen. Beqaret do takojnë një person i cili mund t'ua ndryshoje jetën njëherë e përgjithmonë. Ne planin financiar vështirësitë do vazhdojnë ende, kështu qe mundohuni te shpenzoni me sa me shume kujdes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor

Arilena Ara guxon në këngën e re, shfaqet pa filtra dhe e pa lyer në klipin muzikor