Nuk do prezantojë BBVIP në sezonin e tretë, Arbana Osmani reagon pak orë para nisjes së spektaklit

Nuk do prezantojë BBVIP në sezonin e tretë, Arbana Osmani reagon pak orë para nisjes së spektaklit

Arbana Osmani

Moderatorja Arbana Osmani nuk do të jetë prezantuesja e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania. Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, këtë herë drejtimi i këtij ‘reality show’ i është besuar Ledion Liços.

Por pavarësisht asaj se çfarë ndjekësit e saj mund të mendonin, Arbana Osmani i ka suprizuar të gjithë nëpërmjet një postimi në instagram ku i uron fat Ledion Liços dhe drejtuesve dhe drejtuesve të tjerë të reality show-t që nis sonte duke falënderuar të ndjerin Dritan Hoxha për mundësinë e dhënë që në fillim.

Postim i plotë i Arbanës:

Sonte fillon aventura e BB Vip, një aventurë e jashtëzakonshme televizive, pjesë e së cilës kam patur fatin dhe privilegjin të jem për shumë vite me radhë. Përjetë falënderuese dhe mirënjohëse Tanit që më zgjodhi atëherë kur besim tek unë nuk kishte askush, dhe Lorit e Sarës me të cilat vazhduam për dy vite të gozhdojmë shqiptarët para ekranit për muaj me radhë duke bërë bashkë gjithë familjen.Shumë suksese sonte mikut tim të vjetër @mr.ledionlico dhe gocave të mia @lorinamixha @kristina.mere @petrina.gorica, you’ll do great, as alëays:)E në fund faleminderit juve, ndjekësve të mi, për të gjithë vlerësimin dhe dashamirësinë karshi meje. Ju lexoj dhe ju shoh gjithmonë. Ju dua!

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com